Пісні Ірини Ісаєвої для дітей України
Потрібно зібрати:   6000 грн.
Зібрано 0 грн.
Залишилось 6000 грн.

 

          Ірина Ісаєва: «Пісні можна складати нотами, але спочатку  вони з’являються в моєму серці. Дарувати малечі радість співучості,   усмішку сприйняття чарівності гармонії і краси, навіть бажання дітей   виступати на сцені, це моє велике щастя.  Головне - не нашкодити  дитині.
Тому , для подальшого розвитку моєї пісні, її втілення в життя   потрібні умови, які  допоможуть донести дітлахам моє творіння.
Цікава і яскрава мінусовка,  демо-версія плюсу, аранжування і навіть   відео режисура - зроблять пісні доступними зацікавленим педагогам і дітям.
А для цього потрібне фінансування.
Якщо мене почують не байдужі люди - ми зробимо це разом!»

          

          Всі, хто знайомий з творчістю автора Ірини Ісаєвої, знають, що її пісні дуже популярні. 
Але дійсно, для того, аби дітки могли їх співати, треба не лише написати музику та слова,             
а ще й зробити аранжування та записати у студії демо-версію пісні. 

          Ми просимо допомоги у зборі коштів на аранжування та запис демо-версій  3-х пісень Ірини, які будуть безкоштовно передані для роботи всім дитячим вокальним колективам України - учасникам проектів для наймолодших артистів - “Зоряні Малята”.

Для доброї справи потрібно лише 30 гривень від 200 небайдужих людей - і три нові авторські пісні заспівають діти України! 

Зробимо  пісню разом!

 

 

      Про автора: 

     Як говорив відомий австрійський композитор і педагог Карл Орф: «Ким би не стала надалі дитина - музикантом чи лікарем, вченим або       робочим, - завдання педагога - виховати в неї творче начало, творче   мислення». 
     Все своє життя з моменту закінчення музичного відділення Донецького педагогічного училища  Ірина В'ячеславівна Ісаєва  присвятила  вихованню дошкільнят, розвитку  у них творчого  мислення, розуміння прекрасного.
      Звернутись до композиторської творчості змусило життя, а саме  нестача сучасної актуальної пісні для малечі.  З роками пісенний  стиль відточувався,  вдосконалювався, набирав власні риси, кількість     переростала в якість і, як підсумок, - власні пісенні збірки  композитора-аматора Ісаєвої- «Диво-місто», «Чарівні звуки», «Зоряні малята», збірки сценаріїв авторських мюзиклів «Мюзикл. Ваш вихід!» і  значної кількості методичних матеріалів.

 

Приклади авторських пісень Ірини:

"Топ-топ" 

"Ах, який весняний ранок!"

"Мила Матінко"

"Коли народжують зірок"

Підтримайте даний проект

Підтримати