"Вишнева моя Україна" Всеукраїнський дистанційний конкурс національного мистецтва

Наці­ональне мистецтво — це мис­тецтво, що має безпосередній стосунок до життя певного на­роду й певного часу. Кожен сві­домий народ завжди живе і відчуває усе по-своєму — не так, як народи з іншим життє­вим укладом. 

Життя й істо­рія свідчать, що без особливого укладу життя і без мистецтва не було жодного народу. Будучи могутнім засо­бом спілкування і єднання людей, пробудження і плекання в них альтруїстичних нахилів, мис­тецтво завжди посідало в жит­ті одне з най­важливіших місць. 

Український народ розпочав розвивати його разом зі своєю національною культурою ще 10 століть тому. 

Сьогодні, у ці нелегкі для нашої країни часи, ми повинні не лише зберегти культурні надбання нащадків, а й робити все для розвитку української культури.

Всеукраїнський дистанційний конкурс національного мистецтва "Вишнева моя Україна. Вокал - 2022" чекає на своїх учасників!

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

Мистецтво допомагає не тільки самовираженню та єднанню людей, воно може зцілити ціле покоління людей, які пережили війну. Через твори мистецтва ми можемо відірватись від реальності, хоч і на деякий час. І культура допомагає нам не втратити віру у мирне майбутнє!

 

Поширити: